Domki letniskowe

mobilne domki letniskowe z płaskim dachem

DOMKI LETNISKOWE

Materiały najwyższej jakości, technologia gotowych domków skracająca okres budowy, a tym samym gwarantująca oszczędności. Przestronne w środku, posiadające zalety domków letniskowych, budowanych tradycyjnie. Technologia umożliwia przenoszenie domków w dowolnym momencie i w dowolne miejsce.

Poczuj radość z urlopu we własnym domku.
  tel. 570- 570-607
  e-mail: biuro@gotowe-domki.olsztyn.pl

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów

Dlaczego klienci wybierają domki SOLANO?

To proste – nie tylko tworzymy domki w najwyższym standardzie, ale również posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w branży turystycznej, prowadząc własne ośrodki wczasowe. Dobrz znamy potrzeby rynku, wiemy jak sprostać oczekiwaniom klientów i jak uniknąć błędów przy realizacji inwestycji. Turyści chętnie wypoczywaja w domkach SOLANO.
Przy zamówieniu minimum 10 domków, obiekty wyprodukujemy zgodnie z dostarczonym przez Państwa projektem. Jeśli nie posiadają Państwo koncepcji architektonicznej lub nie chcecie korzystać z usług projektanta – nic prostszego – wykonamy projekt we własnym zakresie, zgodnie z Państwa wytycznymi.

Budowa ośrodków wczasowych na bazie domków letniskowych

Nasza specjalizacja to budowa ośrodków wczasowych i kompleksów domków letniskowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ciekawe propozycje domów letniskowych mogących stanowić uzupełnienie bazy noclegowej w ośrodkach wczasowych lub kompleksach hotelowych. Z domkami SOLANO wyróżnisz się na tle konkurencji.

Szybkość realizacji inwestycji

Technologia domków mobilnych całkowicie zmienia cały proces inwestycyjny. Liczba ekip budowlanych jest ograniczona do minimum. Okres budowy ośrodka wczasowego metodą tradycyjną jest wielokrotnie dłuższy, a jakość nieporównywalnie wyższa. W niektórych przypadkach możesz całkowicie zmienić harmonogram budowy – teren może zostać w 100% zagospodarowany, włącznie z chodnikami, ścieżkami, zielenią i wszelkimi innymi pracami, a gotowe domki mobilne, dostarczymy w ciągu kilku dni.
W wielu przypadkach Inwestorzy, którzy zrezygnowali z budowy ośrodka metodą gospodarczą i zdecydowali się na zakup mobilnych domków SOLANO, wystartowali o jeden sezon wcześniej – oznacza to finansowe korzyści z tytułu uzyskanych przychodów i szybszy zwrot z inwestycji.

Inwestycje pod klucz – generalny wykonawca

Firma SOLANO realizuje również kompleksowe inwestycje na zlecenie Inwestorów, występując w roli głównego wykonawcy ośrodków wypoczynkowych. Inwestor posiadający atrakcyjny grunt, a nie posiadający czasu na realizację inwestycji, zawiera jedną umowę wykonawstwa. Usługa świadczona jest tylko i wyłącznie na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Dysponujemy własnymi architektami oraz projektantami, a także sprawdzonym zespołem wykwalifikowanych hydraulików, elektryków, brukarzy.

 

DOMKI SĄ W PEŁNI GOTOWE Z ZEWNĄTRZ

  • Dach wykonany z najwyższej jakości dwuwarstwowej papy termozgrzewalnej.
  • Wysokość pomieszczeń w środku jak w mieszkaniu – 2,5 metra.
  • Bardzo dobra termoizolacja – ocieplenie grubą warstwą wełny mineralnej.
  • Gwarantowana trwałość i wytrzymałość przed długie lata – w Anglii i Skandynawii do dziś stoją średniowieczne domy szkieletowe.
  • Okna firmy Drutex – 2-szybowe, 5-komorowe
  • Konstrukcja drewniana szkieletowa: drewno importowane ze Skandynawii, certyfikowane C24